• Voorlopige vernieuwde teamindeling

    In middels zijn er weer een aantal nieuwe leden aangemeld bij onze club. Hierbij plaatsen we een aangepaste VOORLOPIGE indeling van de jeugdteams. Voor vragen kunnen jullie een e-mail sturen naar tc@mvv58.nl 

     

     

     

    MO 19-1   2e klasse

     

    Roepnaam

    Volledige naam

    1

    Marit

    Kuilenburg, Marit van

    2

    Nina

    Leeuwen, Nina van

    3

    Danielle

    Pak, Danielle

    4

    Hannah

    Oort, Hannah Van

    5

    Britt

    Soelen, Britt van

    6

    Kimberley

    Elling, Kimberley

    7

    Famke

    Amama, Famke

    8

    Noa

    Doorn, Noa van

    9

    Suzan

    Yilmaz, Suzan

    10

    Dinthe

    Visscher, Dinthe

    11

    Jill

    Water, Jill van de

    12

    Joni

    Ganzeman, Joni

    13

    Esmee

    Acquoy, Esmee van

    14

     

     

    15

     

     

    16

     

     

     

     

    MO 17-1   2e klasse

     

    Roepnaam

    Volledige naam

    1

    Fatou

    Joof, Fatou

    2

     

     

    3

    Silvy

    Steenis, Silvy van

    4

    Sterre

    Scheffers, Sterre

    5

    Sarah

    Niekerk, Sarah van

    6

    Lotte

    Wal, Lotte van der

    7

    Isa

    Horst, Isa ter

    8

    Isara

    Cavus, Isara

    9

    Demi

    Baauw, Demi

    10

    Alisha

    Schuurman, Alisha

    11

    Isa

    Doorn, Isa van

    12

    Tara

    Soelen, Tara van

    13

    Fenna

    Steenis, Fenna van

    14

     

     

    15

     

     

    16

     

     

     

     

    MO 15-1   2e klasse

     

    Roepnaam

    Volledige naam

    1

    Jazz

    Putten, Jazz van

    2

    Romy

    Haarlem, van

    3

    Yfke

    Dam, Yfke van

    4

    Yfke

    Burg, Yfke van der

    5

    Charlotte

    Bosch, Charlotte

    6

    Fay-Linn

    Vermeulen, Fay-Linn

    7

    Frederique

    Wesselink, Frederique

    8

    Jara

    Water, Jara van de

    9

    Myrthe van

    Bree, Myrthe van

    10

    Emma

    Grisel, Emma

    11

    Lieke

    Mourik, Lieke van

    12

    Melissa

    Doesburg, Melissa van

    13

     

     

    14

     

     

    15

     

     

    16

     

     

     

     

    MO 13-1   2e klasse

     

    Roepnaam

    Volledige naam

    1

    Laura

    Kraan, Laura

    2

    Nikki

    Veerman, Nikki

    3

    Annemoon

    Ley, Annemoon van der

    4

    Anouk

    Iterson, Anouk van

    5

    Rosa

    Ruiter, Rosa de

    6

    Indy

    Smorenburg, Indy

    7

    Isa

    Stigter, Isa de

    8

    Nynke

    Valkenburg, Nynke

    9

    Charlotte

    Middag, Charlotte

    10

    Senna

    Cozijnsen, Senna

    11

    Elise

    Kranenburg, Elise van

     

     

    JO 19-1   3e/2e klasse

     

    Roepnaam

    Volledige naam

    1

    Tim

    Kerzaan, Tim

    2

    Arne

    Zweekhorst, Arne

    3

    Felix

    Otten, Felix

    4

    Rik

    Mourik, Rik van

    5

    Louis

    Loopik, Louis van

    6

    Ivo

    Kroon, Ivo

    7

    Sven

    Wammes, Sven

    8

    Frank

    Kessel, Frank van

    9

    Daan

    Grisel, Daan

    10

    Huub

    Groen, Huub

    11

    Aakshay

    Kalloe

    12

    Stan

    Kievit, Stan

    13

    Jeroen

    Mourik, Jeroen van

    14

    Joeri

    Berlo, Joeri van

    15

    Tafreed

    Nouman, Tafreed Ahmad

    16

    Ricardo

    Toorn, Ricardo van

    17

    Denzel

    Kruijs, Denzel

    18

     

     

     

     

    JO 17-1   1e klasse

     

    Roepnaam

    Volledige naam

    1

    Christian

    Rondon, Christian

    2

    Rens

    Coli, Rens

    3

    Finn

    Damme, Finn

    4

    Rick

    Schroer, Rick

    5

    Levi

    Compen, Levi

    6

    Luc

    Bosch, Luc van den

    7

    Thijs

    Grisel, Thijs

    8

    Jesse

    Visser, Jesse

    9

    Timo

    Janssen, Timo

    10

    Daaf

    Kok, Daaf

    11

    Luckas

    Blommers, Luckas

    12

    Kees

    Middelkoop, Kees

    13

    Sem

    Schellekens, Sem

    14

    Raaft

    Al Youssef, raaf

    15

    Ruben

    Zwan, Ruben van

     

     

    JO 17-2   3e klasse

     

    Roepnaam

    Volledige naam

    1

    Yoeri

    Muis, Yoeri

    2

    Max

    Huisman, Max

    3

    Brian

    Sneepels, Brian

    4

    Ian

    Schaik, Ian

    5

    Lucas

    Haaften, Lucas van

    6

    Benjamin

    IJdo, Benjamin

    7

    Dion

    Waal, de

    8

    Thijmen

    Steenbergen, Thijmen

    9

    Koen

    Wesselink, Koen

    10

    Finn

    Hol, Finn

    11

    Xavier

    Pouw, Xavier

    12

    Jasper

    Starink, Jasper

    13

    Sander

    Pak, Sander

    14

    Anthonie

    Benschop, Anthonie

    15

    Romen

    Dam, Romen van

    16

    Joel

    Dam, Joel van

     

     

    JO 16-1   3e klasse

     

    Roepnaam

    Volledige naam

    1

    Andre

    Hermengildo, Andre

    2

    Dàluc

    Boulogne, Dàluc

    3

    Joep

    Teunissen, Joep

    4

    Eise

    Kouwen, Eise van

    5

    Xander

    Mourik, Xander van

    6

    Jesse

    Middelkoop, Jesse

    7

    Julian de

    Ruiter, Julian de

    8

    Tim

    Waal, Tim

    9

    Lucas

    IJzerman, Lucas

    10

    Hugo

    Wilting, Hugo

    11

    Thomas

    Burg, Thomas van der

    12

    Kevin

    Breddels, Kevin

    13

    Atif

    Imran, Atif

    14

    Enrico

    Toorn, Enrico van

    15

    Koray

    Yilmaz, Koray

    16

    Joran

    Burggraaf, Joran

    17

    Jannick

    Boudewijn, Jannick

     

     

    JO 15-1   1e klasse

     

    Roepnaam

    Volledige naam

    1

    Dico

    Niekerk, Dico van

    2

    Jasper

    Bree, Jasper van

    3

    Tijn

    Berg, Tijn van den

    4

    Toinne

    Middelkoop, Toinne

    5

    Jesse

    Jong, Jesse de

    6

    Bas

    Burg, Bas van der

    7

    Rens

    Arkel, Rens van

    8

    Mika

    Leeuwen, Mika van

    9

    Naut

    Berendsen, Naut

    10

    Tycho

    Jong, Tycho de

    11

    Nick

    Nikkels, Nick

    12

    Tijs

    Waal, Tijs

    13

    Julien

    Mourik, Julien van

    14

    Tijs

    Schellekens, Tijs

     

     

    JO 15-2   3e klasse

     

    Roepnaam

    Volledige naam

    1

    Paul

    Linden, Paul van der

    2

    Tim

    Reijersen van Buuren, Tim

    3

    Tycho

    Wijk, Tycho van

    4

    IJsbrand

    Blom, IJsbrand

    5

    Stephan

    Kraan, Stephan

    6

    Sevi van

    Zutphen, Sevi van

    7

    Rik van

    Dijk, Rik van

    8

    Pieter

    Tardijn, Pieter

    9

    Sjoerd

    Ierssel, Sjoerd van

    10

    Florian

    Gellicum, Florian

    11

    Enzo van

    Maren, Enzo van

    12

    Dirk Jan

    Houtman, Dirk Jan

    13

    Teun

    Daemen, Teun

    14

    Tycho

    Boerman, Tycho

     

     

    JO 14-1   4e klasse

     

    Roepnaam

    Volledige naam

    1

    Jesper

    Haas, Jesper

    2

    Stan

    Jong, Stan de

    3

    Arthur

    Rijken, Arthur

    4

    Tygo

    Snep, Tygo

    5

    Levy

    Ingen, Levy van

    6

    Sem

    Fraza, Sem

    7

    Lars

    Bruinsma, Lars

    8

    Vince

    Hol, Vince

    9

    Tim

    Lith, Tim van

    10

    Joep

    Berg, Joep van den

    11

    Sander

    Linden, Sander van der

    12

    Rick

    Burg, Rick van der

    13

    Koen

    Rijswijk, Koen van

    14

    Raj

    Tjikoeri, Raj

    15

     

     

     

     

    JO 13-1   1e klasse

     

    Roepnaam

    Volledige naam

    1

    Pim

    Bones, Pim

    2

    Leon

    Luimes, Leon

    3

    Siem

    Kerkoerle, Siem van

    4

    Tijn

    Teunissen, Tijn

    5

    Lars

    Jong, Lars de

    6

    Brent

    Bavelgem, Brent van

    7

    Nick

    Schop, Nick

    8

    Stan

    Doorn, Stan van

    9

    Mick

    Snep, Mick

    10

    Stijn

    Roos, Stijn

    11

    Tobias

    Bosch, Tobias

    12

    Milan

    Berg, Milan van den

    13

    Mylan

    Hu, Mylan

     

     

    JO 13-2   3e klasse

     

    Roepnaam

    Volledige naam

    1

    Pim van

    Haarlem, Pim van

    2

    Xander

    Leede, Xander van der

    3

    Arnoud

    Hakkert, Arnoud

    4

    Ruben

    Malsen, Ruben van

    5

    Tijme

    Kardol, Tijme

    6

    Dylan

    Dalen, Dylan van

    7

    Ralph

    Oostveen, Ralph

    8

    Robin

    Ledden, Robin van

    9

    Bo

    Fraza, Bo

    10

    Roaz

    Zutphen, Roaz van

    11

    Sven

    Kikstra, Sven

    12

    Luca

    Jansen, Luca

    13

    Stijn

    Water, Stijn van de

    14

       

     

     

    JO 12-1   3e/4e klasse

     

    Roepnaam

    Volledige naam

    1

    Jimmy

    Harskamp, Jimmy

    2

    Tiago

    Mersbergen, Tiago van

    3

    Bart

    Gremmen, Bart

    4

    Reno

    Blom, Reno

    5

    Davey

    Pomeren, Davey van

    6

    Wesley

    Straver, Wesley

    7

    Teun

    Waal, Teun

    8

    Milan

    Wiggelinkhuijsen, Milan

    9

    Sem

    Rebergen, Sem

    10

    Maxim

    Kortenray, Maxim

    11

    Ahmad

    Hasan

     

     

    JO 11-1   Hoofd klasse

     

    Roepnaam

    Volledige naam

    1

    Mees

    Schellekens, Mees

    2

    Cas

    Smits, Cas

    3

    Liam

    Vermeulen, Liam

    4

    Jens

    Heus, Jens de

    5

    Raf

    Burg, Raf van  der

    6

    Tygo

    Smorenburg, Tygo

    7

    Daan

    Ouwehand, Daan

    8

    Philip

    Blana, Philip

    9

    Niek

    Doorn, Niek van

    10

    Sem

    Kieft

     11

    Shivam

    Chaitram, Shivam

     

    Valt er nog 1 af naar JO11-2 voor de competitie

     

     

    JO 11-2   2e klasse

     

    Roepnaam

    Volledige naam

    1

    Jip

    Haarlem, Jip van

    2

    Lars

    Smits, Lars

    3

    Alex

    Hulshoff, Alex

    4

    Dylan

    Kock, Dylan de

    5

    Bob

    Veerman, Bob

    6

    Roan

    Burggraaf, Roan

    7

    Diego

    Wijkniet, Diego

    8

       

    9

    Luuk

    Hakkert, Luuk

    10

    Bas

    Vroon

     

     

    JO 11-3   4e klasse

     

    Roepnaam

    Volledige naam

    1

    Bram

    Hakkert, Bram

    2

    Ties

    Burg, Ties van der

    3

    Roan

    Cozijnsen, Roan

    4

    Elhadi El

    Badawi, Elhadi El

    5

    Adam

    Mazyani, Adam El

    6

    Silas

    Hout, Silas van den

    7

    Jesse

    Burg, Jesse van den

    8

    Thijmen

    Blokzijl, Thijmen

    9

    Maik

    Iterson, Maik van

    10

    Mike

    Oort, Mike van

     

     

    JO 10-1 1e klasse

     

    Roepnaam

    Volledige naam

    1

    Guus

    Haarlem, Guus van

    2

    Thijs

    Temminck, Thijs

    3

    Jai

    Tjikoeri, Jai

    4

    Thijs

    Blijleven, Thijs

    5

    Victor

    Galvan, Victor

    6

    Liam

    Stigter, Liam de

    7

    Sem

    Mourik, Sem van

    8

    Dex

    Feenstra

    9

    Tim

    Water, Tim van de

     

     

    JO 10-2  4e klasse

     

    Roepnaam

    Volledige naam

    1

    Tygo

    Vreugdenhil, Tygo

    2

    Jesceyro

    Suitela, Jesceyro

    3

    Rodin

    Hout, Rodin van den

    4

    Milo

    Hout, Milo van den

    5

    Floris

    Zanten, Floris van

    6

    Sieb

    Blom, Sieb

    7

    Jesper

    Arentsen, Jesper

    8

    Denley

    Heijnen, Denley

    9

       

     

     

    JO 9-1  Hoofd klasse

     

    Roepnaam

    Volledige naam

    1

    Stijn

    Neuman, Stijn

    2

    Robin

    Smits, Robin

    3

    Noah

    Megens, Noah

    4

    Tim

    Burggraaf, Tim

    5

    Damon

    Heus, Damon de

    6

    Mels

    Driel, Mels van

    7

    Fynn

    Kock, Fynn de

    8

       

     

     

    JO 9-2   3e klasse

     

    Roepnaam

    Volledige naam

    1

    Sanne

    Kikstra, Sanne

    2

    Luca

    Meijer, Luca

    3

    Merijn

    Kock, Merijn de

    4

    Thijmen

    Versteeg, Thijmen

    5

    Kaylee

    Dalen, Kaylee van

    6

       

    7

       

    8

       

     

     

    JO 9-3   4e klasse

     

    Roepnaam

    Volledige naam

    1

    Elikai

    Dam, Elikai van

    2

    Vigo

    Bruggen, Vigo van

    3

    Sem

    Beverloo, Sem

    4

    Daan

    Wijngaard, Daan van den

    5

    Luca

    Rumpt, Luca van

    6

    Quinten

    Santen, Quinten van

    7

    Pleun

    Reeder, Pleun

    8

    Feline

    Kortenray, Feline

     

     

    JO 8-1  3e klasse

     

    Roepnaam

    Volledige naam

    1

    Hugo

    Buijserd, Hugo

    2

    Domnick

    Boulogne, Domnick

    3

    Pim

    Burg, Pim van der

    4

    Lars

    Hakkert, Lars

    5

    Senn Boaz

    Dieden, Senn Boaz van

    6

    Marijn

    Romkes, Marijn

    7

    Maxime

    Geerts, Maxime

    8

    Senn

    Dings, Senn

    9

    Chris

    Hulshoff, Chris

    10

    Rosalie

    Bosch, Rosalie

    11

    Olivier

    Santen, van

    12

    Stijn

    Hekman

    13

    Niall

    Duin, Niall van

     

     

    JO 7-1   3e klasse

     

    Roepnaam

    Volledige naam

    1

    Lucas

    Bruin, Lucas de

    2

    Jens

    Boersma, Jens

    3

    Jayson

    Randwijk, Jayson van

    4

    Milan

    Hoog van 't

    5

    Jits

    Driel van

    6

    Guus

    Blom

    7

    Luuk

    Boer den, Luuk