• VOORLOPIGE indeling jeugd

    De VOORLOPIGE indeling van onze jeugdspelers is bekend. Heb je vragen of opmerkingen laat het dan weten via tc@mvv58.nl. 

    Meisjes:

    Door de aanmelding van vele nieuwe meisjes komt er zo snel mogelijk een nieuwe indeling.

     

    JO17-1

    Vanuit de JO17-1 zullen er voor de competitie nog 2 spelers vanuit de JO17-1 worden toegevoegd aan de JO17-2

     

    JO19-1
    Goetjes, Sibren
    Gram, Sasha de
    Elmazyani, Youssef
    Toorn, Jelle van
    Grandia, Jurre
    Steenis, Brian van
    Burg, Alwin van de
    Hartog, Joel den
    Verheijke, Pim
    Witjes, Niels
    Wammes, Maarten
    Haaren, Manuel van
    Bollen, Nils
    Tannaoui, Amine
    Haas, Jurre de
    JO19-2
    Grandia, Richard
    Fraza, Tim
    Joris Bus
    Leeuwen, Jeroen van
    Hakkert, Mart
    Bel, Rick
    Ierssel, Wouter van
    Links, Sem
    Boogaard, Niels
    Ierssel, Wouter van
    Oomes, Nino
    D'Ambrosio, Federico
    Boerman, Enrico
    Hetterscheid, Matthijs
    Mourik, Tom van
    JO17-1
    Berende, Lloyd
    Alhadjiui, Marwan
    Jong, Colin de
    Wellner, Adriaan
    Linde, Jelte van der
    Grandia, Tijs
    Kessel, Finn van
    Heezik, Bastiaan van
    Groen, Huub
    Weduwen, Bart der
    Zweekhorst, Arne
    Heezik, Thomas van
    Baars, Bastian
    Loenen, Calvin
    Arentsen, Lars
    Helmond, Isis van
    JO17-2
    Dilst, Sjoerd van
    Hol, Kevin
     
    Douw, Yannick
    Burg, Rick van der
    Wikkeling, Jenairo
    Diks, Sjoerd
    Alishirvani, Amir
    Haaften, Julian van
    Sterrenburg, Luuk
    Kerzaan, Tim
    Ierssel, Jochem van
    Verboom, Lean
    JO16-1
    Mourik, Rik van

    Arkel, Joost van

    Bus, Stijn

    Pak, Lorenzo
    Kroon, Ivo
    Wammes, Sven
    Kessel, Frank van
    Grisel, Daan
    Biesebos, Bart
    Blom, Gijsbert
    Hengel, Wessel van den
    Steenbergen, Thijmen
    Kievit, Stan
    Horst, Bart van der
    Waal, Dion de
    Amama, Famke
    MO17-1
    Doorn, Noa van
    Wijk, Rianne van
    Elling, Kimberley
    Bel, Kim
    Pak, Danielle
    Wal, Anne van der
    Haaften, Puck van
    Leeuwen, Nina van
    Ganzeman, Anick
    Kuilenburg, Marit van
    Ruiter, Anouk de
    Blommers, Senite
    Ijzerman, Sanne
    Benschop, Emmaly
    Kock, Emma de
    Schreuder, Lindy
    Scheffers, Kyra
    JO15-1
    Rondon, Christian
    Mourik, Jeroen van
    Coli, Rens
    Toorn, Ricardo Marinus van
    Damme, Finn
    Compen, Levi
    Grisel, Thijs
    Wesselink, Koen
    Visser, Jesse
    Kok, Daaf
    Blommers, Luckas
    Kruijs, Denzel
    Schroer, Rick
    Tannaoui, Hamza
    JO14-1
    Steenis, Leroy
    Huisman, Max
    Muis, Yoeri
    Schaik, Ian
    Nouwens, Ivar
    IJdo, Benjamin
    Lagerwerf, Ruben
    Pouw, Xavier
    Pak, Sander
    Wellner, Rick
    Uenk, Sjors
    Hendrikx, Wouter
    Bones, Luuk
    Tetteroo, Carlo
    Benschop, Anthonie
    MO15-1
    Heezik, Sophie van
    Kessel, Myrna van
    Scheffers, Sterre
    Water, Jill van de
    Jeu, Floor de
    Ganzeman, Joni
    Steenis, Silvy van
    Acquoy, Esmée van
    Niekerk, Sarah
    Wal, Lotte van der
    Nouwens, Malkanthi
    Baauw, Demi
    Schuurman, Alisha
    JO13-1
    Niekerk, Dico van
    Middelkoop, Kees
    Schellekens, Sem
    Toorn, Enrico van
    Houtman, Dirk Jan
    Bree, Jasper van
    Leeuwen, Mika van
    Arkel, Rens van
    Boulogne, Dyon
    Middelkoop, Toinne
    Jong, Jesse de
    Burg, Bas van der
    Haaften, Lucas van
    Nijhoff, Senna
    Dam, Romen van
    JO13-2
    Teunissen, Joep
    Groenendaal, Denny
    Ahmed, Mohamed
    Breddels, Kevin
    Wilting, Hugo
    Burg, Thomas van der
    Waal, Tim
    Boulogne, Dàluc
    Mourik, Xander van
    Middelkoop, Jesse
    Ruiter, Julian de
    Ijzerman, Lucas
    Berg, Tijn van den
    Justin Vink
    JO13-3
    Zutphen, Sevi van
    Wolf, Thibault
    Hulzen, Max van
    Maren, Enzo van
    Nout, Senna
    Gellicum, Florian
    Ierssel, Sjoerd van
    Veerman, Max
    Kouwen, Eise van
    Kraan, Stephan
    Dam, Bart
    Linden, Paul van der
    Reijersen van Buuren, Tim
    Wijk, Tycho van
    Rick van Dijk
    Mats Notermans
    JO11-1
    Nout, Luna
    Bavelgem, Brent van
    Bones, Pim
    Mourik, Juliën van
    Manschot, Daniel
    Luimes, Leon
    Schellekens, Tijs
    Daemen, Teun
    Linden, Sander van der
    Nikkels, Nick
    Waal, Tijs
    JO11-2
    Jong, Stan de
    Koning, Andika de
    Engelenburg, Chris van
    Burg, Rick van der
    Berg, Joep van den
    Fraza, Sem
    Lith, Tim van
    Bruinsma, Lars
    Ingen, Levy van
    Rijswijk, Koen van
    Snep, Tygo
    JO10-1
    Nikkels, Jens
    Milan van de Berg
    Roos, Stijn
    Teunissen, Tijn
    Jong, Lars de
    Kalisz, Oscar
    Bosch, Tobias
    Doorn, Stan van
    Schop, Nick
    JO10-2
    Beverloo, Lion
    Hakkert, Arnoud
    Leede, Xander van der
    Malsen, Ruben
    Cavus, Denniz
    Kardol, Tijme
    Ledden, Robin van
    Fraza, Bo
    MO11-1
    Smorenburg, Indy
    Veerman, Nikki
    Valkenburg, Nynke
    Grisel, Emma
    JO9-1
    Kikstra, Sven
    Oostveen, Ralph
    Zutphen, Roaz van
    Blom, Reno
    Water, Stijn van de
    Dekker, Jesse
    Waal, Teun
    Rebergen, Sem
    Pomeren, Davey van
    JO8-1
    Daan Ouwehand
    Liam Vermeulen
    Mees Schellekens
    Niek van Doorn
    Steven Broekman
    Tygo Smorenburg
    JO8-2
    Cas Smits
    Jens de Heus
    Julian van der Burg
    Lars Smits  
    Raf van der Burg
    Søren van Breda
    JO8-3
    Alex Hulshoff
    Bob Veerman
    Bram Hakkert
    Dylan de Kock
    Mike van Oort
    Thijmen Blokzijl
    Ties van der Burg
    Jack Blijleven
    JO7-1
    Blijleven, Mika
    Blijleven, Tijs