• VOORLOPIGE indeling jeugd bekend

    In overleg met alle trainers/coaches van onze jeugdteams heeft de Technische commissie (ondanks de coronatijd) de afgelopen tijd veel aandacht besteed aan een voorlopige indeling van onze jeugdteams voor het seizoen 2020-2021.

    Vanaf maandag 8 juni gaan we met de nieuwe teams trainen, zodat we alvast een beetje aan elkaar kunnen wennen. Indien er vragen of opmerkingen zijn naar aanleiding van deze VOORLOPIGE indeling dan kunnen deze gemaild worden naar tc@mvv58.nl. Wij wensen iedereen veel succes en plezier. 

     

    Technische commissie MVV'58

    JO19

    Douw, Yannick
    Wellner, Adriaan
    Kessel, Finn van
    Kerzaan, Tim
    Arentsen, Lars
    Wal, Jarno van der
    Hol, Kevin
    Tannaoui, Hamza
    Jager, Bono
    Ierssel, Jochem van
    Groen, Huub
    Mourik, Rik van
    Grisel, Daan
    Kessel, Frank van
    Wammes, Sven
    Kroon, Ivo
    Otten, Felix

     

    MO19

    Yilmaz, Jacintha
    Scheffers, Kyra
    Breda, Frederique van
    Lemmen, Tara
    Berendsen, Eva
    Benschop, Emmaly
    Burgers, Renee
    Kock, Emma de
    Arnhem, Amber van
    Schreuder, Lindy
    Blommers, Senite
    Eck, Britt van
    Wijk, Rianne van
    Ganzeman, Anick
    Ruiter, Anouk de

     

    JO17-1

    Rondon, Christian
    Mourik, Jeroen van
    Kruijs, Denzel
    Schroër, Rick
    Coli, Rens
    Bosch, Luc van den
    Compen, Levi
    Damme, Finn
    Toorn, Ricardo van
    Kok, Daaf
    Visser, Jesse
    Grisel, Thijs
    Janssen, Timo
    Kievit, Stan
    Blommers, Luckas

     

    JO17-2

    Schaik, Ian
    Versendaal, Job van
    Muis, Yoeri
    Huisman, Max
    Nouwens, Ivar
    Blom, Gijsbert
    Haaften, Lucas van
    Benschop, Anthonie
    Wellner, Rick
    Steenbergen, Thijmen
    Pouw, Xavier
    Tetteroo, Carlo
    Pak, Sander
    IJdo, Benjamin
    Hol, Finn
    Nijhoff, Senna
    Wesselink, Koen
    Dam, Romen van

     

    MO17

    Pak, Danielle
    Haaften, Puck van
    Soelen, Britt van
    Elling, Kimberley
    Amama, Famke
    Yilmaz, Suzan
    Doorn, Noa van
    Leeuwen, Nina van
    Visscher, Dinthe
    Kuilenburg, Marit van
    Acquoy, Esmée van
    Water, Jill van de
    Ganzeman, Joni
    Niekerk, Sarah van

     

    JO15-1

    Niekerk, Dico van
    Middelkoop, Kees
    Schellekens, Sem
    Toorn, Enrico van
    Bree, Jasper van
    Berg, Tijn van den
    Middelkoop, Toinne
    Jong, Jesse de
    Burg, Bas van der
    Arkel, Rens van
    Leeuwen, Mika van
    Nikkels, Nick
    Berendsen, Naut

     

    JO15-2

    Boulogne, Dàluc
    Teunissen, Joep
    Kouwen, Eise van
    Mourik, Xander van
    Grefkens, Olivier
    Middelkoop, Jesse
    Ruiter, Julian de
    Vink, Justin
    Waal, Tim
    IJzerman, Lucas
    Wilting, Hugo
    Burg, Thomas van der
    Breddels, Kevin

     

    JO15-3

    Linden, Paul van der
    Reijersen van Buuren, Tim
    Wijk, Tycho van
    Blom, IJsbrand
    Kraan, Stephan
    Zutphen, Sevi van
    Dijk, Rik van
    Nout, Senna
    Ierssel, Sjoerd van
    Gellicum, Florian
    Maren, Enzo van
    Houtman, Dirk Jan
    Haas, Jesper
    Jardijn, Pieter

     

    MO15

    Wal, Lotte van der
    Westbroek, Indy Madé
    Dam, Yfke van
    Soelen, Tara van
    Steenis, Fenna van
    Doorn, Isa van
    Mazyani, Amira El
    Schuurman, Alisha
    Nouwens, Malkanthi
    Baauw, Demi
    Iterson, Ilvy van
    Doesburg, Zoe van
    Cavus, Isara
    Joof, Fato
    Steenis, Silvy van
    Scheffers, Sterre

     

    JO13-1

    Waal, Tijs
    Bones, Pim
    Mourik, Juliën van
    Daemen, Teun
    Luimes, Leon
    Schellekens, Tijs
    Teunissen, Tijn
    Jong, Lars de
    Bavelgem, Brent van
    Schop, Nick
    Doorn, Stan van
    Snep, Mick
    Roos, Stijn
    Kerkeloe, Siem

     

    JO13-2

    Jong, Stan de
    Rijken, Arthur
    Snep, Tygo
    Ingen, Levy van
    Fraza, Sem
    Bruinsma, Lars
    Hol, Vince
    Lith, Tim van
    Berg, Joep van den
    Linden, Sander van der
    Burg, Rick van der
    Rijswijk, Koen van
    Engelenburg, Chris van
    Rixtel, Thijs van

     

    JO13-3

    Haarlem, Pim van
    Leede, Xander van der
    Kalisz, Oscar
    Hakkert, Arnoud
    Bosch, Tobias
    Malsen, Ruben
    Kardol, Tijme
    Dalen, Dylan van
    Berg, Milan van den
    Ledden, Robin van
    Fraza, Bo
    Jansen, Luca
    Hu, Mylan

     

    MO13

    Vermeulen, Fay-Linn
    Malsen, Lieke van
    Wesselink, Frederique
    Grisel, Emma
    Water, Jara van de
    Bree, Myrthe van
    Burg, Yfke van der
    Veerman, Nikki
    Ley, Annemoon van der
    Kraan, Laura
    Ruiter, Rosa de
    Wellner Serra
    Bosch, Charlotte

     

    JO11

    Harskamp, Jimmy
    Blom, Reno
    Pomeren, Davey van
    Rebergen, Sem
    Wiggelinkhuijsen, Milan
    Waal, Teun
    Straver, Wesley
    Zutphen, Roaz van
    Water, Stijn van de
    Kikstra, Sven
    Oostveen, Ralph

     

    JO10-1

    Schellekens, Mees
    Smits, Cas
    Heus, Jens de
    Vermeulen, Liam
    Ouwehand, Daan
    Smorenburg, Tygo
    Doorn, Niek van

     

    JO10-2

    Haarlem, Jip van
    Burggraaf, Roan
    Oort, Mike van
    Broekman, Steven
    Smits, Lars
    Burg, Raf van  der
    Kortenray, Maxim

     

    JO10-3

    Veerman, Bob
    Hakkert, Bram
    Kock, Dylan de
    Cozijnsen, Roan
    Mazyani, Adam El
    Burg, Ties van der
    Stigter, Isa de
    Valkenburg, Nynke
    Iterson, Anouk van

     

    JO10-4

    Badawi, Elhadi El
    Bode, Xander
    Blokzijl, Thijmen
    Hout, Silas van den
    Hulshoff, Alex
    Hakkert, Luuk
    Iterson, Maik van
    Mersbergen, Tiago van

     

    JO9-1

    Mourik, Sem van
    Tjikoeri, Jai
    Blijleven, Thijs
    Stigter, Liam de
    Temminck, Thijs
    Water, Tim van de
    Haarlem, Guus van
    Chaitram, Chivam

     

    JO9-2

    Doesburg, Lynn van
    Verdouw, Max
    Hout, Rodin van den
    Hout, Milo van den
    Zanten, Floris van
    Suitela, Jesceyro
    Megens, Noah

     

    JO9-3

    Goluke, Sem
    Arentsen, Jesper
    Blijleven, Mika
    Driessen, Nicolai
    Blom, Sieb
    Olthof, Xavi
    Looren de Jong, Femke

     

    JO8-1 

    Driel, Mels van
    Wijngaard, Daan van den
    Kock, Fynn de
    Kock, Merijn de
    Smits, Robin
    Versteeg, Thijmen
    Dalen, Kaylee van

     

    JO8-2

    Burggraaf, Tim
    Beverloo, Sem
    Rumpt, Luca van
    Dekker, Vince
    Damon de Heus
    Looren de Jong, Emma
    Stijn Neuman
    Jesper Bode

     

    JO7

    Romkes, Marijn
    Hakkert, Lars
    Burg, Pim van der