• Programma thuiswedstrijden

    CompetitiesoortDatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatieVeld
    regulier3 okt.15:00MVV'58 2 - SC Everstein 2Sportpark Achterveldveld 1
    regulier3 okt.15:00MVV'58 4 - Ameide 4Sportpark Achterveldveld 2
    regulier3 okt.15:00MVV'58 35+1 - GJS 35+1Sportpark Achterveldveld 3
    regulier3 okt.12:30MVV'58 JO19-1 - Wilhelmina JO19-2Sportpark Achterveldveld 1
    regulier3 okt.10:30MVV'58 JO17-2 - Teisterbanders JO17-1Sportpark Achterveldveld 3
    regulier3 okt.12:30MVV'58 JO15-3 - DSC JO15-2Sportpark Achterveldveld 4
    regulier3 okt.10:30MVV'58 JO13-1 - RKTVC JO13-1Sportpark Achterveldveld 2
    regulier3 okt.10:30MVV'58 JO11-1 - Asperen JO11-1GSportpark Achterveldveld 4
    regulier3 okt.08:30MVV'58 JO10-1 - Unitas JO10-1Sportpark Achterveldveld 3
    regulier3 okt.08:30MVV'58 JO10-3 - MEC'07 JO10-1Sportpark Achterveldveld 2
    regulier3 okt.08:30MVV'58 JO10-4 - Wadenoijen JO10-1Sportpark Achterveldveld 2
    regulier3 okt.08:30MVV'58 JO9-1 - Theole JO9-4Sportpark Achterveldveld 1
    regulier3 okt.08:30MVV'58 JO8-1 - BZS JO8-1Sportpark Achterveldveld 1
    regulier3 okt.10:30MVV'58 MO15-1 - TEC MO15-1Sportpark Achterveldveld 1
    023 toernooi6 okt.20:00MVV'58 023 - BZC'14 023Sportpark Achterveldveld 1
    regulier9 okt.19:30MVV'58 VR30+1 - Theole VR30+1Sportpark Molenzichtveld 1
  • Programma uitwedstrijden

    CompetitiesoortDatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatiePlaats
    regulier3 okt.14:30GDC - MVV'58Sportpark GDCEETHEN
    regulier3 okt.14:30TEC 2 - MVV'58 3Sportpark De LokTIEL
    regulier3 okt.13:30WNC 4 - MVV'58 5Sportpark De Korte WoerdenWAARDENBURG
    regulier3 okt.14:30BZS JO17-1 - MVV'58 JO17-1Sportpark BZSBEUSICHEM
    regulier3 okt.11:00Real Lunet JO15-1 - MVV'58 JO15-1Sportpark BergenshuizenVUGHT
    regulier3 okt.10:00Teisterbanders JO15-2G - MVV'58 JO15-2Sportpark De WoerdKERK-AVEZAATH
    regulier3 okt.10:15SC Everstein JO13-1 - MVV'58 JO13-2Sportpark sc EversteinEVERDINGEN
    regulier3 okt.09:00Haaften JO12-1G - MVV'58 JO12-1Sportpark ElzenbosHAAFTEN
    regulier3 okt.08:30Theole JO10-4 - MVV'58 JO10-2Sportpark DrumptTIEL
    regulier3 okt.10:00OJC ROSMALEN JO9-2 - MVV'58 JO9-2Sportpark De Groote WielenROSMALEN
    regulier3 okt.09:00Wadenoijen JO9-1 - MVV'58 JO9-3Sportpark de IepengaardWADENOIJEN
    regulier3 okt.09:30Tricht JO8-2 - MVV'58 JO8-2Sportpark Crayenstein TRICHT
    regulier3 okt.14:30LRC VR1 - MVV'58 VR1Sportpark GlasparkLEERDAM
    regulier3 okt.13:00Real Lunet MO17-1 - MVV'58 MO17-1Sportpark BergenshuizenVUGHT
    regulier3 okt.10:00DSC MO13-1 - MVV'58 MO13-1Sportpark IpperakkerenKERKDRIEL
    regulier9 okt.20:10Teisterbanders VR30+1 - MVV'58 VR30+1Sportpark MolenzichtBEESD
    regulier9 okt.20:50Beesd VR30+1 - MVV'58 VR30+1Sportpark MolenzichtBEESD
    regulier10 okt.14:30LRC 5 - MVV'58 4Sportpark GlasparkLEERDAM