• Trainings- en wedstrijdprogramma 10 augustus t/m 24 augustus

    De eerste trainingen gaan weer van start. Kijk wanneer jouw eerste training start.

    PROGRAMMA   ZATERDAG 10 AUGUSTUS

    10.00 - 13.00 uur             1e training Vrouwen

    13.00 - ???                         1e training A-selectie

     

    PROGRAMMA   ZATERDAG       17 AUGUSTUS

    Veld 1  

    10.00 - 11.15 uur             1e training          JO13-1 + MO13-1

    11.30 - 12.45 uur             1e training          JO15-1 + MO15-1

    13.00 - 14.15 uur             1e training          JO19-1 

    13.00 - 14.15 uur             trainen MVV’58 2

    15.00 uur                            MVV’58 1 - GDC 1           scheidsrechter Ad Bracht

    Veld 2  

    10.00 - 11.15 uur             1e training          JO12-1 + JO14-1

    11.30 - 12.45 uur             1e training          MO17-1 + MO19-1

    13.00 -  14.15 uur            1e training          MVV’58 3

    13.00 - 14.15 uur             trainen Vrouwen           

    Veld 3 

    10.00 – 11.15 uur            1e training          JO15-2 + JO15-3

    11.30 – 12.45 uur            1e training          JO17-1 + JO17-2

     

    PROGRAMMA    MAANDAG 19 AUGUSTUS

    Trainen MO13 - MO15 - MO17 - MO19 (volgens nieuwe trainingsschema)

    Trainen JO12 - JO13 - JO14 - JO15-2 - JO15-3 - JO17-2 (volgens nieuwe trainingsschema)

     

    PROGRAMMA    DINSDAG 20 AUGUSTUS

    20.00 uur            Jan van Arckel 1  -  MVV’58 1

    Trainen MVV’58 2 - MVV’58 3 - Vrouwen - JO19-1 - JO17-1- JO15-1

    (volgens nieuwe trainingsschema)

     

    PROGRAMMA  WOENSDAG 21 AUGUSTUS

    18.30 - 19.30 uur   inlooptraining

    Overige jeugd trainen volgens nieuwe trainingsschema.

     

    PROGRAMMA    DONDERDAG 22 AUGUSTUS

    20.00 uur            GVV (zo) 2           -  MVV’58 2

    Trainen MVV’58 2 - MVV’58 3 - Vrouwen - JO19-1 - JO17-1- JO15-1

    (volgens nieuwe trainingsschema)

     

    PROGRAMMA    ZATERDAG       24 AUGUSTUS

    Regio Bank toernooi bij MVV’58

    MVV’58 MO13-1 (laag)   -  09.00 - 12.30 uur

    MVV’58 MO17-1 (hoog) -  13.00 - 17.46 uur

    MVV’58 MO19-1 (laag)  -  13.00 - 17.46 uur

     

    Uitwedstrijden/toernooien

    12.00 uur            Nivo Sparta JO15-3  -  MVV’58 JO15-2

    13.00 uur            Kesteren 3  -  MVV’58 3

    MVV’58 JO19-1

    MVV’58 JO17-1  toernooi Stedoco (Meerkerk - MVV’58) mini toernooi

    MVV’58 JO15-1

    MVV’58 JO13-1  toernooi OJC

     

    Thuiswedstrijd:

    17.00 uur            MVV’58 1            -              GVV 1                   Jacob van Rumpt

     

    Trainingen op veld 1:

    13.30 – 14.45 uur            1e training          MVV’58 5 + MVV’58 VE1

    14.45 – 16.00 uur            1e training          MVV’58 4

    14.45 – 16.00 uur            trainen MVV’58 2