• MVV'58 JO19-1 zaterdag man

  • MVV'58 JO19-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Schroër, RichardOverige stafTeammanager
    Toorn, Jelle vanTechnische stafTrainer/coach

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag 20:00 uur-21:30 uur Veld 4A (half veld)
    Donderdag 18:30 uur-19:45 uur Veld 1A (half veld)
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 feb. 15:00Nivo Sparta JO19-1 - MVV'58 JO19-1Sportpark De Watertoren
    11 feb. 12:30MVV'58 JO19-1 - De Alblas JO19-1Sportpark Achterveld
    4 mrt. 14:30Hardinxveld JO19-1 - MVV'58 JO19-1Sportpark Sluisweg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 jan.MVV'58 J019-1 - Delta Sport J019-10 - 4
    21 jan.MVV'58 3 - MEC'07 25 - 1
    28 jan.MVV'58 JO19-1 - Theole JO19-10 - 1
  • Poulestanden MVV'58 JO19-1 ( Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 15 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Tricht JO19-154101841413
    2Nivo Sparta JO19-154011851312
    3MVV'58 JO19-153022310139
    4Lekvogels JO19-152031113-26
    5DSC JO19-15113141404
    6TEC JO19-15005442-380

    Poulestanden MVV'58 JO19-1 ( Hoofdklasse (2e fase) E )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sliedrecht JO19-176101731419
    2Kozakken Boys JO19-26321117411
    3Lekvogels JO19-163121517-210
    4Tricht JO19-16303101009
    5Hardinxveld JO19-163039909
    6Sleeuwijk JO19-172141215-37
    7MVV'58 JO19-16204913-46
    8Unitas JO19-16015817-91

    Poulestanden MVV'58 JO19-1 ( Hoofdklasse (3e fase) C )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nivo Sparta JO19-111003033
    2GJS JO19-111003123
    3Tricht JO19-111003213
    4Hardinxveld JO19-111001013
    5Theole JO19-111001013
    6Kozakken Boys JO19-210103301
    7LRC JO19-110103301
    8Lekvogels JO19-1100123-10
    9MVV'58 JO19-1100101-10
    10Nieuw Lekkerland JO19-1100101-10
    11Sleeuwijk JO19-1100113-20
    12De Alblas JO19-1100103-30
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Al Youssef, RaaftTeamspeler
    Blommers, LuckasTeamspeler
    Bosch, Luc van denTeamspeler
    Coli, RensTeamspeler
    Dam, Romen vanTeamspeler
    Damme, FinnTeamspeler
    Grisel, ThijsTeamspeler
    Janssen, TimoTeamspeler
    Kaasjager, MauriceTeamspeler
    Kievit, StanTeamspeler
    Kok, DaafTeamspeler
    Kruijs, DenzelTeamspeler
    Mourik, Jeroen vanTeamspeler
    Schroër, RickTeamspeler
    Sneepels, BryanTeamspeler
    Visser, JesseTeamspeler
    Zwan, Ruben van derTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.