• MVV'58 JO14-1 zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Nouwens, StenTechnische stafHoofdcoach
    Oomes, NinoTechnische stafTrainer
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 mei. 19:00MVV'58 JO14-1 - SteDoCo JO14-2Sportpark Achterveld
    25 mei. 12:00Dussense Boys JO14-1 - MVV'58 JO14-1Sportpark Dussense Boys
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 mei.Nivo Sparta JO14-3 - MVV'58 JO14-12 - 7
  • Poulestanden MVV'58 JO14-1 (0243 Onder 14 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dussense Boys JO14-11191152133928
    2HHC'09 JO14-11191151173428
    3MVV'58 JO14-1105412924519
    4Nivo Sparta JO14-3116144343019
    5HSSC'61 JO14-11153342261618
    6SteDoCo JO14-2115153531416
    7Schelluinen JO14-1114342224-215
    8Rhelico Jo14-1114344144-315
    9Wadenoijen JO14-1113263847-911
    10GVV'63 JO14-1G112272337-148
    11RKDVC Jo14-110118938-294
    12Emplina JO14-31110101253-413

    Poulestanden MVV'58 JO14-1 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1MVV'58 JO14-13300163139
    2Be Ready JO14-1G320189-16
    3Nivo Sparta JO14-33102613-73
    4FC Engelen JO14-33003611-50

    Poulestanden MVV'58 JO14-1 (B9420 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1MVV'58 JO14-100000000

    Poulestanden MVV'58 JO14-1 (B9430 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Haarsteeg JO14-11100110113
    2MVV'58 JO14-11001011-110

    Poulestanden MVV'58 JO14-1 (0244 Onder 14 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1GVV'63 JO14-1G961232171519
    2De Alblas JO14-3960335132218
    3Wadenoijen JO14-1953133231018
    4MVV'58 JO14-1851223121116
    5Rhelico Jo14-195132119216
    6Dussense Boys JO14-194232623314
    7SteDoCo JO14-283142129-810
    8Drechtstreek JO14-393152636-1010
    9HSSC'61 JO14-193062132-119
    10Schelluinen JO14-110307232309
    11Nivo Sparta JO14-391081953-343
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Benschop, AnthonieTeamspeler
    Bones, LuukTeamspeler
    Hendrikx, WouterTeamspeler
    Huisman, MaxTeamspeler
    IJdo, BenjaminTeamspeler
    Lagerwerf, RubenTeamspeler
    Muis, YoeriTeamspeler
    Nouwens, IvarTeamspeler
    Ommeren, Wesley vanTeamspeler
    Wellner, RickTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.