• MVV'58 35+1

  • MVV'58 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dekkers, HercoOverige stafTeammanager
    Empel, Herry vanTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Donderdag 20:00 uur-21:30 uur Veld 4B (half veld)
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    20 apr. 14:30Groot-Ammers 35+1 - MVV'58 35+1Sportpark Gelkenes
    4 mei. 15:00MVV'58 35+1 - Pelikaan 35+1Sportpark Achterveld
    11 mei. 15:00Pelikaan 35+1 - MVV'58 35+1Sportpark Bakestein
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 apr.De Alblas 35+1 - MVV'58 35+14 - 0
    6 apr.MVV'58 35+1 - IFC 35+12 - 3
  • Poulestanden MVV'58 35+1 ( 1e klasse 35+ )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1IFC 35+118171092187452
    2Nieuw Lekkerland 35+11692546281829
    3Haaften 35+1198564036429
    4SteDoCo 35+1188285953626
    5Groote Lindt 35+1187474750-325
    6VVAC 35+1177373350-1724
    7De Alblas 35+1176564251-923
    8SV Meerkerk 35+11871103853-1522
    9MVV'58 35+1186483853-1522
    10Alblasserdam 35+1146172933-419
    11Pelikaan 35+1144284439514
    12Groot-Ammers 35+11720152872-446
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Dekker, RichardTeamspeler
    Eck, Leen vanTeamspeler
    Elling, MichelTeamspeler
    Heus, Bjorn deTeamspeler
    Leeuwen, Ben vanTeamspeler
    Lienden, Jeroen vanTeamspeler
    Piek, VictorTeamspeler
    Roos, GercoTeamspeler
    Rumpt, Frank vanTeamspeler
    Scheffers, JohnTeamspeler
    Schijndel, Ad vanTeamspeler
    Smoorenburg, MarcelTeamspeler
    Smorenburg, CarloTeamspeler
    Volkers, CasperTeamspeler
    Wiggelinkhuijsen, GerardTeamspeler
    Witjes, EdwinTeamspeler
    Zutphen, Jorg vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Groot-Ammers 35+1

    VS

    MVV'58 35+1

    20 april 202414:30 uur
    Sportpark Gelkenes

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    MVV'58 35+1

    0292 Mannen 35+ Zaterdag

    2,11

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,94

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,22

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd