• MVV'58 35+1

  • MVV'58 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dekkers, HercoOverige stafTeammanager
    Empel, Herry vanTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Donderdag 20:00 uur-21:30 uur Veld 4B (half veld)
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 meiPelikaan 35+1 - MVV'58 35+15 - 0
  • Poulestanden MVV'58 35+1 ( 1e klasse 35+ )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1IFC 35+1211911100227858
    2Nieuw Lekkerland 35+120114564352937
    3Haaften 35+12210575045535
    4VVAC 35+12010374553-833
    5SteDoCo 35+12110296660632
    6Groote Lindt 35+1219486059131
    7Pelikaan 35+11982967462126
    8De Alblas 35+1217594964-1526
    9Alblasserdam 35+11972104453-923
    10MVV'58 35+12265114171-3023
    11SV Meerkerk 35+12171134266-2422
    12Groot-Ammers 35+12130183387-549
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Dekker, RichardTeamspeler
    Eck, Leen vanTeamspeler
    Elling, MichelTeamspeler
    Hart, Michael van 'tTeamspeler
    Heus, Bjorn deTeamspeler
    Leeuwen, Ben vanTeamspeler
    Lienden, Jeroen vanTeamspeler
    Piek, VictorTeamspeler
    Roos, GercoTeamspeler
    Rumpt, Frank vanTeamspeler
    Scheffers, JohnTeamspeler
    Schijndel, Ad vanTeamspeler
    Smoorenburg, MarcelTeamspeler
    Smorenburg, CarloTeamspeler
    Volkers, CasperTeamspeler
    Wiggelinkhuijsen, GerardTeamspeler
    Witjes, EdwinTeamspeler
    Zutphen, Jorg vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    MVV'58 35+1

    0292 Mannen 35+ Zaterdag

    1,86

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,23

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,05

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd