• MVV'58 35+1

  • MVV'58 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dekkers, HercoOverige stafTeammanager
    Empel, Herry vanTechnische stafHoofdcoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Donderdag 20:00 uur-21:30 uur Veld 4B (half veld)
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 dec. 12:15Alblasserdam 35+1 - MVV'58 35+1Sportpark Souburgh
    10 dec. 15:00MVV'58 35+1 - Pelikaan 35+1Sportpark Achterveld
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 nov.MVV'58 35+1 - Rijsoord 35+15 - 2
  • Poulestanden MVV'58 35+1 ( 1e klasse 35+ )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alblasserdam 35+165102371616
    2De Alblas 35+16411189913
    3Wilhelmina'26 35+163212219311
    4Groote Lindt 35+15311159610
    5SV Meerkerk 35+173041719-29
    6VVAC 35+172231621-58
    7Pelikaan 35+152121114-37
    8Haaften 35+16213911-27
    9Rijsoord 35+172051621-56
    10MVV'58 35+172051122-116
    11Groot-Ammers 35+16114713-64
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Dalen, Coen vanTeamspeler
    Driel, Remko vanTeamspeler
    Eck, Leen vanTeamspeler
    Elling, MichelTeamspeler
    Heus, Bjorn deTeamspeler
    Hurk, Patrick v.d.Teamspeler
    Kruijs, PeterTeamspeler
    Neerven, Sander vanTeamspeler
    Nout, JeroenTeamspeler
    Ouburg, KarelTeamspeler
    Piek, VictorTeamspeler
    Roos, GercoTeamspeler
    Scheffers, JohnTeamspeler
    Schijndel, Ad vanTeamspeler
    Smorenburg, CarloTeamspeler
    Stouten, GerardTeamspeler
    Vermeulen, MarcoTeamspeler
    Witjes, EdwinTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Alblasserdam 35+1

    VS

    MVV'58 35+1

    03 december 202212:15 uur
    Sportpark Souburgh veld 3-Alblasserdam

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    MVV'58 35+1

    0292 Mannen 35+ Zaterdag

    1,57

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,14

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,86

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd