• MVV'58 1 zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Acquoy, Dennis vanOverige stafMateriaalman
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    AfgeschermdOverige stafMateriaalman
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    Buijs, SanneMedische stafFysiotherapeut
    Driel, Herwin vanTechnische stafAss.-trainer/coach
    Ingen, Martijn vanOverige stafTeammanager
    Jager, SjaakTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 20:00 -22:00 Veld 1 Kleedkamer 1
    Donderdag 20:00 - 22:00 Veld 1 Kleedkamer 1
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 sep. 14:30SV Capelle 1 - MVV'58 1Sportpark Mandemakers
    5 okt. 15:00SV BLC 1 - MVV'58 1Sportpark De Schutskamp
    12 okt. 15:00MVV'58 1 - TSVV Merlijn 1Sportpark Achterveld
    19 okt. 14:30Sparta'30 1 - MVV'58 1Sportpark Jan Claesenhof
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 sep.HRC'14 1 - MVV'58 12 - 2
    21 sep.MVV'58 1 - BZC'14 11 - 4
  • Poulestanden MVV'58 1 (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1GDC 111005233
    2SV BLC 111004133
    3BZC'14 111004133
    4ONI 111003033
    5TSVV Merlijn 111004313
    6Zwaluwe 111002113
    7Haaften 110102201
    8Sparta'30 110102201
    9GVV'63 1100134-10
    10Vuren 1100112-10
    11NOAD'32 1100125-30
    12MVV'58 1100114-30
    13NEO'25 1100114-30
    14SV Capelle 1100103-30

    Poulestanden MVV'58 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1MVV'58 131209635
    2HRC'14 131207525
    3SCR 1310257-23
    4Leerdam Sport'55 1302158-32

    Poulestanden MVV'58 1 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles Veen00000000
    2Alblasserdam 100000000
    3Alem 100000000
    4Almkerk 100000000
    5Altena 100000000
    6ASWH 200000000
    7FC Axel 100000000
    8Baronie00000000
    9Baronie 100000000
    10Bavel 100000000
    11Bergeijk 100000000
    12Best Vooruit 100000000
    13Bladella 100000000
    14SV BLC 100000000
    15Brabantia 100000000
    16Breskens 100000000
    17SV Budel 100000000
    18B.V.V. 100000000
    19Clinge 100000000
    20Cluzona 100000000
    21FC Dauwendaele 100000000
    22Den Dungen 100000000
    23DESK 100000000
    24DSE 100000000
    25Dubbeldam 100000000
    26Duiveland 100000000
    27EBOH 100000000
    28EFC 100000000
    29FC Eindhoven AV 100000000
    30FC Engelen 100000000
    31SC Everstein 100000000
    32SC Gastel 100000000
    33Geldrop 100000000
    34Gilze 100000000
    35Goes 100000000
    36GPC Vlissingen 100000000
    37Groen Wit 100000000
    38Haarsteeg 100000000
    39Halsteren 100000000
    40Halsteren00000000
    41Hapert 100000000
    42Heerjansdam 100000000
    43RKSV Heeze 100000000
    44Hontenisse 100000000
    45Hoogeloon 100000000
    46HSSC'61 100000000
    47Hulsterloo 100000000
    48IFC00000000
    49Irene'58 100000000
    50JEKA 100000000
    51Jong Brabant 100000000
    52Kapelle 100000000
    53Kloetinge00000000
    54Klundert 100000000
    55Kogelvangers 100000000
    56SC Kruisland 100000000
    57Luctor Heinkenszand 100000000
    58Marvilde 100000000
    59SV Meerkerk 100000000
    60De Meeuwen 100000000
    61Moerse Boys00000000
    62MVV'58 100000000
    63Neerlandia'31 100000000
    64Nemelaer 100000000
    65NEO'25 100000000
    66Nieuw Borgvliet 100000000
    67Nieuwkuijk 100000000
    68Nieuw Lekkerland 100000000
    69SV Noordeloos 100000000
    70RKSV Nuenen 200000000
    71Nuenen00000000
    72OJC ROSMALEN00000000
    73ONI 100000000
    74Oosterhout 100000000
    75VV Papendrecht 100000000
    76Philippine 100000000
    77Prinsenland 100000000
    78PSV 100000000
    79RCS 100000000
    80Real Lunet 100000000
    81Reusel Sport/CoTrans 100000000
    82Rijen 100000000
    83Rijsoord00000000
    84RKTVC 100000000
    85RKVVO 100000000
    86Roda Boys/Bommelerwaard 100000000
    87Rood Wit V 100000000
    88Roosendaal 100000000
    89RPC 100000000
    90SBC 100000000
    91Schelluinen 100000000
    92Schijf 100000000
    93Serooskerke 100000000
    94Sliedrecht 100000000
    95Sliedrecht 200000000
    96Sparta'30 100000000
    97Spoordonkse Boys 100000000
    98Steen 100000000
    99Streefkerk 100000000
    100SVW 100000000
    101Terneuzen 100000000
    102TGG 100000000
    103Tholense Boys 100000000
    104Tricht 100000000
    105VV Trinitas Oisterwijk 100000000
    106TSC 100000000
    107TSV Gudok 100000000
    108Unitas00000000
    109Unitas'30 100000000
    110SV Unitas'59 100000000
    111De Valk 100000000
    112Victoria'03 100000000
    113VC Vlissingen 100000000
    114VOAB 100000000
    115Vuren 100000000
    116VVR 100000000
    117Waalre 100000000
    118SJO FC De Westhoek 100000000
    119The White Boys 100000000
    120Woudrichem 100000000
    121Yerseke 100000000
    122SC 't Zand 100000000
    123ZSC 100000000
    124ZSC'62 100000000
    125Zundert 100000000
    126Zwaluw VFC 100000000
    127Zwaluwe 100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspeler
    Bodt, Nick deTeamspeler
    Brink, Menno van denTeamspeler
    Comerford, DominicTeamspeler
    Ginkel, Rick vanTeamspelerDoelverdediger
    Grandia, BartTeamspelerMiddenvelder
    Ingen, Martijn vanTeamspelerAanvaller
    Jager, RobinTeamspeler
    Knoop, RemcoTeamspelerVerdediger
    Kock, Twan deTeamspeler
    Leeuw, Jacco deTeamspeler
    Leeuwen, Bart vanTeamspeler
    Mourik, Jack vanTeamspelerAanvaller
    Waarden, B vanTeamspelerAanvaller
    Wilpstra, CasTeamspeler
    Wilpstra, TijnTeamspelerVerdediger