benen.jpg

Inleiding & contact

MVV’58 is een vereniging die drijft op de steun en de inzet van een groot aantal vrijwilligers.Lang niet alle werkzaamheden kunnen op basis van vrijwilligheid worden uitgevoerd.

Dus heeft de club inkomsten nodig om aan al zijn financiële verplichtingen te kunnen voldoen.Een belangrijk deel van deze inkomsten bestaat uit contributiegelden. Dit is echter niet toereikend om de begroting sluitend te krijgen. Daarom zijn sponsorinkomsten voor MVV’58 zeer belangrijk.

In het menu links en onderaan op deze pagina vindt u een opsomming van de mogelijkheden die door MVV’58 worden geboden op het gebied sponsoring zoals deze gelden vanaf 1 januari 2009. De prijzen die staan vermeld zijn per jaar/seizoen en zijn exclusief omzetbelasting.

Gewoon doen toch!  Meld u nu aan en neem contact met ons op!

Hoe doet u dit: stuur een email naar Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien. of bel met Frank van der Werf, 06-10053210, of Adri Vink, 06-39080153.

Met vriendelijke groet,
Sponsorcommissie MVV’58

Sponsors BCM

Accountants JB Adviseurs Hartog Est Autobedrijf Weijters & Jansen Ridderhof Rabobank Vado Cellution Biotech Leuk! Kleur en Stijladvies Blomer Accountants & Adviseurs Slagerij Vogelzang Bibo Decoratie Zippy Management & Consultancy Veldhuizen Interim Solutions Brabant Mobiel