Informatie E Puppillen
De voetballertjes uit de leeftijdscategorie van 9 en 10 jaar spelen bij de E-pupillen. Deze pupillen spelen met zeventallen twee keer 25 minuten op een half voetbalveld.
Het doel waarin gescoord moet worden is 5 meter breed en twee meter hoog. Net als bij de F-pupillen kunnen er jongens en meisjes in één team spelen.
Op dit moment heeft MVV’58 zes E-teams.waarvan een meisjesteam. De E1 is een selectieteam. Bij de overige E-teams wordt gestreefd naar zoveel mogelijk op gelijk niveau houden van de teams.
De E-jongens trainen op dinsdag- en donderdagavond.De meiden trainen op maandag- en woensdagavond.
Kinderen die interesse hebben kunnen 1 maand meetrainen om te kijken of ze voetbal leuk vinden. Zonder tegenbericht binnen de proefmaand, worden ze automatisch lid van MVV '58.Klik hier voor meer informatie voor wanneer je lid wilt worden.














